Torby AWIH:
robota
SPRZEDAŻ DETALICZNA TORBY I OPAKOWANIA BEZ NADRUKU
TORBA DNIA
2.59 zł netto
TORBA DNIA
2,17 zł netto
TORBA DNIA
0,60 zł netto
producent toreb reklamowych
biuro@awih.com.pl
☎ +48225001858
2018-09-17

 

Torba reklamowa jako element budowania wizerunku firmy.

- Jakie ma znaczenie - poza tym, że jest opakowaniem?

 

star Torba reklamowa jest ważnym elementem w budowie wizerunku firmy. Wygląd, kolor i kształt torby pozwalają w sposób istotny wesprzeć działania promocyjne oraz plasują firmę/produkt w określonym segmencie (luksusowy, masowy, itp.). Wysoka jakość materiałów użytych do produkcji toreb oraz ich dalsze uszlachetnienie poprzez laminowanie na matowo, tłoczenie lub złocenie świadczą o prestiżu i luksusie produktów umieszczonych w środku, tym samym pokazując, że firma oferująca taką torbę ma ugruntowaną pozycję na rynku. Torba jest wizytówką produktu jaki się w niej znajduje.

star Przystępując do projektowania torby należy zastanowić się jakie informacje ma ona przekazać i jakie wrażenie ma odnieść odbiorca. Na podstawie takich wytycznych określamy format, kształt oraz materiał, z którego ma być wykonana, określamy elementy graficzne i kolory. W odniesieniu do produktów z „wyższej półki” użycie koloru złotego, srebrnego, czarnego i ciemnego granatu sugeruje luksus. Oryginalne liternictwo i delikatna grafika także wskazują na prestiż. Natomiast dla produktów o „niższej cenie” bądź skierowanych do młodszych ludzi wskazane będzie użycie kolorów żywych i zdecydowanych przy jednoczesnym zastosowaniu papieru ekologicznego lub papieru laminowanego na błyszcząco. W tym przypadku możemy stosować odcienie żółci, pomarańczy i czerwieni, aby kojarzyły się z energią, zdrowiem i słońcem. Kolor zielony sugeruje natomiast związek z ekologią. Pamiętajmy tylko, aby wymienione kolory dobrze komponowały się z naszymi firmowymi oznakowaniami. W celu wyeksponowania oryginalności możemy zastosować różne uchwyty (np. kolorowa plastikowa rurka) i kształty (np. torba na krawat w kształcie choinki lub czapki Mikołaja). Odpowiednio wykonana torba stanowi dodatkowe potwierdzenie jakości lub przeznaczenia produktu znajdującego się w środku. Jest także pewnym „kołem ratunkowym”, gdyż w wielu sytuacjach pozwala zmniejszyć negatywne myśli na temat dokonanych zakupów.

star Torba reklamowa jest doskonałym i tanim nośnikiem reklamy. Wpływa na decyzje zakupowe klienta, ułatwia postrzeganie sklepu lub półki sklepowej z towarem. Także w domu klienta służy wielokrotnie przy okazji utrwalając wizerunek firmy/produktu. Idealnie wykonana i zaprojektowana torba to taka, która poprzez swoje walory użytkowe i reklamowe służy nam oraz - ważniejsze, jest używana przez naszych klientów. Pieniądze wydane wówczas na jej produkcję zwrócą się wielokrotnie.

Życzę, aby Państwa torby dobrze spełniały swoją rolę i były wspaniałym nośnikiem reklamy. Mamy nadzieję, że nasze hasło „ Z AWIH możesz się pokazać” będzie inspiracją i zachętą do wypróbowania tego znakomitego środka promocji.

 

Zbigniew Zieliński
Właściciel firmy AWIH, Torby i Opakowania

Wyprzedaż toreb - skorzystaj z okazji!
 1. strona główna
 2. torby papierowe
 3. torby foliowe
 4. torby materiałowe
 5. torby świąteczne
 6. torby bez nadruku
 7. teczki reklamowe

 8. WYPRZEDAŻE
 9. oferta specjalna

 10. galerie
 11. o firmie
 12. aktualności
 13. kontakt

 14. publikacje
 15. dokumenty do pobrania
    Aktualne oferty pracy:

Zatrudnimy pracowników do działu sprzedaży zagranicznej oraz do działu produkcji toreb papierowych więcej
baner - teczki reklamowe
 

Torby wykonujemy

przy wykorzystaniu linii technologicznej gwarantującej poprawne wykonanie.

Torba papierowa jest tania

 produkowana jest na wydajnych maszynach.

Torby foliowe oraz torby bawełniane

 drukowane są na szybkich automatach, gwarantujących jednocześnie wysoką jakość nadruku.  
Nasza firma działa od 1993 roku. Wykonujemy torby reklamowe, torby foliowe oraz torby bawełniane. Torby z nadrukiem wykonywane są przez pracowników z kilkunastoletnim stażem. Ich doświadczenie i wiedza pozwala wykonać produkt z najwyższą jakością. Stale podnosimy poziom wiedzy uczestnicząc w szkoleniach z zakresu nowych technologii wykonywania toreb. To nasza pasja. Torba papierowa nas nie zaskoczy, znamy się na jej produkcji. Zlecając nam produkcję otrzymujecie Państwo torbę o oczekiwanych walorach estetycznych i użytkowych.
   

Torby pakujemy

w wytrzymałe kartony, które pozwalają na wielokrotne przepakowywanie toreb u klienta.

Spedycja toreb

odbywa się za pośrednictwem sprawdzonych firm kurierskich, gdzie możemy śledzić każdą paczkę toreb. Torby dostarczamy do dowolnego miejsca w Europie w terminie od 1 do 4 dni.    
 

Torby papierowe

wykonywane są na automatycznej linii, która zapewnia dużą wydajność i wysoką jakość toreb.

Torby laminowane

drukowane są na 4 kolorowych maszynach offsetowych.

Torby foliowe i bawełniane

drukujemy techniką sitodruku. Posiadamy duży park maszynowy ukierunkowany wyłącznie na produkcję toreb reklamowych. Nasza firma stale unowocześnia proces produkcji . Posiadamy jedną z najnowocześniejszych linii w Europie do produkcji torby papierowej.      
NEWSLETTER

 
piap

rekomendacje

Idealna jakość, dobra cena - 10/10
Super! Torby na czas, wykonanie bez zarzutów :)
2019-03-05
Iwona Roesler:
Profesjonalizm na każdym etapie zamówienia!
współpraca bardzo dobra, firma służy swoim doświadczeniem i pomocą. Brawo
2019-03-04
SEVEN:
Wszystkie zamówienia zrealizowane w terminie, jakość nadruku i towaru - super, a współpraca z Panią Marzeną i Panią Kasią (grafik)sprawia, że chętnie się wraca przy okazji kolejnych zamówień!
zobacz więcej, podziel sie swoim zdaniem

Początki naszej firmy sięgają 1993 roku, w którym zaczęliśmy działalność oferując usługi poligraficzne (druk offsetowy). Dzisiaj, po przekształceniach naszą specjalnością są torby reklamowe: papierowe, bawełniane, ekologiczne oraz foliowe. Wszystkie torby mogą być dopasowane do indywidualnych potrzeb klienta. Cieszymy się opinią dobrej firmy, wykonującej zlecenia terminowo i bez żadnych zastrzeżeń. Dysponujemy parkiem maszynowym pozwalającym wykonywać torby we własnym zakresie.
  .:: All rights reserved ©AWiH ::. POWERED BY FUNDACJA TERRA 12 .:: Projekt graficzny e-profil ::.